Jungle Monkey Run

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99 TL
  • Boyut 60.1 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Nguyen Giap
Macera dolu bir orman içerisinde muzları toplamak için hareket edeceğiniz bu oyunda yüksek puanlar elde etmek için hızla koşun!

Koşu ve atlatma macera oyunlarından biri olan Jungle Monkey Run; cesur, çevik ve güzel bir maymunun yer aldığı bir oyundur. Muzları toplamak için aksiyon dolu bir ormanda mücadele edeceğiniz bu oyunda muzları toplamak için elinizden geleni yapın!

Tehlikelerle dolu bu ormanda hızla hareket ederek, sıçrayarak veya atlayarak hareket edebileceğiniz Jungle Monkey Run oyununda ekrana dokunmanız yeterli olacaktır. Kolayca oynayabileceğiniz bu oyunda mümkün olduğunca fazla uz toplamanız ve yere düşürmeden tüm muzlara sahip olmak için çabalayın!

36 farklı seviyeden oluşan Jungle Monkey Run oyunu oldukça güzel bir animasyon oyunudur. 3'den fazla dünya ve renkli pek çok seviyenin yer aldığı bu oyunda çevrimiçi yüksek puanlarla kurulu skorunuzu arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve keyif dolu bir oyun olan Jungle Monkey Run oyununu sizde ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, macera dolu ormanlarda hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

 

 

 

Jungle Monkey Run indir
DİĞER SÜRÜMLER